تبلیغات

نماینده‌ای که پای استیضاح وزیر راه مانده است

یعقوب شیوباریدر تبریز اظهار کرد: در رابطه با مسأله حادثه ریلی اخیر قطار تبریز ـ مشهد احساس می‌کنم نمایندگان کل مجلس شورای اسلامی هنوز قانع نشده‌اند.

وی با بیان اینکه به علت تدوین برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی هستیم، مسأله قطار در حاشیه قرار گرفته است، افزود: با وجود همه این مسائل نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی مصرانه پیگیر موضوع قطار هستند تا احقاق حق در آن صورت گیرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم مطمئن باشند استیضاح در این موضوع منتفی نبوده و به هیچ‌وجه اجازه پایمال شدن حقوق هم‌وطنان را نخواهیم داد.

وی افزود: منتظر نتایج و بررسی‌های نهایی هستیم تا در کنار تدوین برنامه توسعه ششم موضوع استیضاح وزیر نیز در برنامه کاری قرار گیرد.

شیوباری اذعان کرد: حادثه ریلی قطار تبریز ـ مشهد، یک حادثه معمولی نبوده و علاوه بر اینکه جان هموطنان در این حادثه از بین رفته و خانواده‌های زیادی را داغدار شده‌اند، ممکن است با سهل‌انکاری دیگر حادثه دوباره تکرار شود.

منبع:فارس

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی به صورت خودکار جمع آوری شده است در صورت وجود مشکل از طریق neo_blog@yahoo.com با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار